Ünlü bir japon firmasının eylül ayında satışa çıkarmayı düşünüğü bu kremin fiyatı 8440 sterlin etiketiyle satışa çıkacak. Bu da Türk Lirası ile yaklaşık olarak 24 bin TL’ye denk geliyor.

Limitli sayıda üretilecek olan bu krem 50 gramlık şişelerde satışa çıkarılacak.Yaşlanma etkilerini geciktirici etkiye sahip olan bu krem özel tasarım cam ürünler üreten ünlü bir Fransız firma tarafından tasarlanan özel şişelerde satışa çıkarılacak. Şişelerin özelliği ise, 30 kat kristalden üretilmiş olması.

Belki de bu krem kozmetik raflarında yer almış en pahalı ürün olma özelliğini taşıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Queen Elizabeth Salyangoz Kremi ve Yorumları başlıklı makalemizde bim salyangoz kremi, bim salyangoz kremi kullananlar ve bim salyangoz kremi yorumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Altından Daha Pahalı Yüz Kremihttp://www.bayan.info/wp-content/uploads/2012/06/yuz-kremi.jpghttp://www.bayan.info/wp-content/uploads/2012/06/yuz-kremi-150x150.jpgadminGüzellikpahalı yüz kremi,pahalı yüz kremleri,yüz kremiÜnlü bir japon firmasının eylül ayında satışa çıkarmayı düşünüğü bu kremin fiyatı 8440 sterlin etiketiyle satışa çıkacak. Bu da Türk Lirası ile yaklaşık olarak 24 bin TL'ye denk geliyor. Limitli sayıda üretilecek olan bu krem 50 gramlık şişelerde satışa çıkarılacak.Yaşlanma etkilerini geciktirici etkiye sahip olan bu krem özel tasarım cam...Moda, Güzellik, Magazin, Dekorasyon, Sağlık Bilgileri