Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtulunur?

Çeşitli nedenlerle oluşan cilt lekelerinin özellikte yüzde oluşanlar estetik olarak bayanları rahatsız etmektedir. Cilt lekeleri çeşitli sebeplerle oluşmakta olup en sık rastlananları güneş lekesi ve bayanlarda hamilelik döneminde ciltte oluşan lekelerdir. Bu lekelerden çeşitli tedavi yöntemleri ile kurtulmak mümkündür. Çeşitli sebeplerle oluşan cilt lekelerinden kurtulma yöntemleri de çeşitlidir. Lekenin boyutuna göre lazer yöntemi ile lekelere müdahale edilmektedir. Lekelerin bulunduğu kısım ve kapladığı alan gibi birçok faktör sonucun başarısını etkilemektedir.

Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtulunur?

Hamilelik döneminde oluşan cilt lekeleri ve güneş lekeleri tedavisinde başarı oranı oldukça yüksektir. Doğumsal cilt lekelerine lazerle yapılan müdahalelerde renk açma ile lekelerin etkisi azaltılmaktadır. Çok ciddi boyutta olmayan cilt lekeleri için kişiler evde doğal maske uygulamaktadırlar. Doğal bitki karışımlarından oluşturdukları maskelerle cilt lekelerini yok etmeleri mümkündür. Ciddi boyuttaki cilt lekeleri için vakit kaybetmeden ve vücutta yayılmadan uzman doktora görünmeleri gerekmektedir.

Cilt lekelerinden kurtulma yolları arasında kendinize doğru yöntemi uzman tavsiyesi ile seçmeniz sağlınız açısından en uygunu olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Doğan Bebeklerde Gaz Sancısı Nasıl Giderilir? başlıklı makalemizde bebeklerde gaz sancısı, bebeklerde kolik ve emziren anneler hakkında bilgiler verilmektedir.

Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtulunur?http://www.bayan.info/wp-content/uploads/2013/04/cilt-lekelerinden-nasil-kurtulunur.jpghttp://www.bayan.info/wp-content/uploads/2013/04/cilt-lekelerinden-nasil-kurtulunur-150x150.jpgadminGüzellikSağlıkcilt bakımı,cilt lekeleri,güneş lekesiCilt Lekelerinden Nasıl Kurtulunur? Çeşitli nedenlerle oluşan cilt lekelerinin özellikte yüzde oluşanlar estetik olarak bayanları rahatsız etmektedir. Cilt lekeleri çeşitli sebeplerle oluşmakta olup en sık rastlananları güneş lekesi ve bayanlarda hamilelik döneminde ciltte oluşan lekelerdir. Bu lekelerden çeşitli tedavi yöntemleri ile kurtulmak mümkündür. Çeşitli sebeplerle oluşan cilt lekelerinden kurtulma yöntemleri...Moda, Güzellik, Magazin, Dekorasyon, Sağlık Bilgileri