Bu konumuzda evlenecek olanlara bazı tavsiyelere vereceğiz.Gelin ve damat adayının düğünden önceki hazırlıklarında bazı dikkat etmeleri gereken noktaları paylaşacağız.

Hayatının en önemli kararlarından birini veren çiftlere aşağıda vereceğimiz önerilere dikkat etmelerini öneriyoruz.Gelin Adaylarının dikkat etmesi gereken hazırlıklar

Gelinlik modellerine düğün gününüzden aylar önce bakmaya başlayın, siparişiz için 2-3 ayınız olsun.
Düğününüzü yemekli yapacaksanız menüyü 3 ay önceden belirleyin.
Aynı hediyeleri almamak için evlilik listesi hazırlayın.
Düğün gününüzden 1 ay önce şapka, eldiven ve ayakkabı gibi aksesuarlarınızı alın.Ayakkabı seçiminizi yaparken saatlerce ayakta kaldığınızı düşünerek seçim yapın.
Makyajınıza ve saç modelinize karar verin.
15 gün kala gelin sipariş edin.
1 hafta öncesinden ise balayı için bavullarınızı hazırlamaya başlayın 🙂

Damat adaylarının dikkat etmesi gereken hazırlıklar

Nikah için resmi işlemlere başlamadan önce nasıl bir düğün istediğinizi kesinleştirin.
Düğünden aylar önce yeri belirleyin ve rezervasyonunuzu yaptırınız.
Düğün davetiyelerinizi düğünden 6 hafta önce elinizde olacak şekilde sipariş etmenizi öneririz.Düğün gününüze 1 ay kala düğün davetiyenizi dağıtmaya başlayabilirsiniz.
2-3 ay öncesinden damatlığınıza karar vermiş olun.
1 hafta öncesinde kıyafetinizi son kez gözden geçiriniz.

Tüm Gelin ve Damatlara bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Sitemizde bayan.info farkı ile evlilik hazırlıkları ile ilgili konulara yer verilmeye devam edilecektir.

Arananlar

  • evlenecek olanlara tavsiyeler
Evlenecek Olanlara Tavsiyelerhttp://www.bayan.info/wp-content/uploads/2012/04/evlenecek-olanlara-tavsiyeler.jpghttp://www.bayan.info/wp-content/uploads/2012/04/evlenecek-olanlara-tavsiyeler-150x150.jpgadminEvlilikevlenecek olanlara tavsiyeler,evleneceklere öneriler,evleneceklere tavsiyelerBu konumuzda evlenecek olanlara bazı tavsiyelere vereceğiz.Gelin ve damat adayının düğünden önceki hazırlıklarında bazı dikkat etmeleri gereken noktaları paylaşacağız. Hayatının en önemli kararlarından birini veren çiftlere aşağıda vereceğimiz önerilere dikkat etmelerini öneriyoruz. Gelin Adaylarının dikkat etmesi gereken hazırlıklar Gelinlik modellerine düğün gününüzden aylar önce bakmaya başlayın, siparişiz için 2-3 ayınız olsun. Düğününüzü yemekli...Moda, Güzellik, Magazin, Dekorasyon, Sağlık Bilgileri