Gelinlik Ayakkabısı Modası ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelinlikler kadar ilgi gören ve önem verilmesi gereken unsurlardan birisi de gelinlik ayakkabılarıdır. Gelinlik ayakkabısı alırken gelinlik modelinize göre ayakkabınızı belirlemelisiniz. Gelin ayakkabısının ayağa uygun olması ve gerçek deriden yapılmış olması çok önemlidir. Bütün bir gün ayakta olacağınız için gerçek deri bir ayakkabı giymezseniz ayağınız terler, koku yapar ve ayağınızı vurabilir. Doğru seçilmemiş bir ayakkabı modeli hayatınızın en önemli gününün size zehir olmasına neden olabilir.

Gelinlik Ayakkabısı Modası ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bayanlar genellikle yüksek topuklu gelinlik ayakkabılarını tercih etmekteler. Topuklu gelin ayakkabısı tercih ediyorsanız damadın boyundan daha yüksek olmamaya dikkat etmelisiniz.

Gelinlik Ayakkabısı Modası ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelinlik ayakkabısı modeli seçerken gelinlik modeli önemli bir unsur olmasının yanı sıra diğer dikkat etmeniz gereken unsurda düğünün nerede yapılacağıdır. Kır düğünü ile salonda yapılan düğün arasında fark vardır ve ona göre ayakkabı modelini belirlemelisiniz.

Gelinlik Ayakkabısı Modası ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelin ayakkabısı modası da diğer modalar gibi sürekli değişiyor. Gelinlik ayakkabılarında bu yıl renkli ayakkabılar moda. Ayakkabı topukları bu yıl kalınlaşıyor. Gelinlerin en çok tercih ettiği inci beyazı gelinlik ayakkabılarında ince detaylar dikkat çekici danteller, tüyler, süet ve tüller görülmektedir.

Gelinlik Ayakkabısı Modası ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelinlik ayakkabısı en sona bırakılmamalıdır. Gelinlik provalarında gelinlik ayakkabısı da olmalıdır. Bu şekilde ayakkabının gelinlikle uyumlu olup olmadığını görebilirsiniz.

Gelinlik Ayakkabısı Modası ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelinlik ayakkabısı seçerken hazır mı yoksa özel üretim ayakkabımı olacağını belirlemelisiniz. Gelinlik ayakkabılarında mağazalarda değişik modelde hazır bulabileceğiniz gibi özel imalat gelinlik ayakkabısı yapan birçok mağaza bulunmaktadır. Özel imalat yaptırırsanız tüm istediğiniz özellikler bir arada olabilir. Özel yapım gelinlik ayakkabı fiyatları biraz daha pahalı olabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Pembe Elbise Modelleri başlıklı makalemizde abiye elbise modelleri, abiye modelleri ve bayan elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelinlik Ayakkabısı Modası ve Dikkat Edilmesi Gerekenlerhttp://www.bayan.info/wp-content/uploads/2013/04/gelinlik-ayakkabisi-modasi-dikkat-edilmesi-gerekenler1.jpghttp://www.bayan.info/wp-content/uploads/2013/04/gelinlik-ayakkabisi-modasi-dikkat-edilmesi-gerekenler1-150x150.jpgadminEvlilikİlişkilerModabayan ayakkabı modelleri,evlenecek olanlara tavsiyeler,evleneceklere öneriler,evleneceklere tavsiyeler,gelinlik ayakkabısı modası,gelinlik ayakkabısı modelleriGelinlik Ayakkabısı Modası ve Dikkat Edilmesi Gerekenler Gelinlikler kadar ilgi gören ve önem verilmesi gereken unsurlardan birisi de gelinlik ayakkabılarıdır. Gelinlik ayakkabısı alırken gelinlik modelinize göre ayakkabınızı belirlemelisiniz. Gelin ayakkabısının ayağa uygun olması ve gerçek deriden yapılmış olması çok önemlidir. Bütün bir gün ayakta olacağınız için gerçek deri bir ayakkabı...Moda, Güzellik, Magazin, Dekorasyon, Sağlık Bilgileri