Güpür Dantelli Gelinlik Modelleri

Güpür Dantelli Gelinlik Modelleri

İlkbaharla birlikle düğün mevsimi başlar ve gelin adaylarını tatlı bir heyecan alır. Gelin adaylarının en çok zorlandığı ve dikkat ettikleri konulardan biride gelinlik modelleridir. Her genç kızın rüyasıdır gelin olmak. Kendileri için çok özel olan bu günde çok güzel ve herkes tarafından beğenilmek isterler. Gelinlik modelinin seçilmesi, kumaşının belirlenmesi, duvak modeli, saç modeli, gelin ayakkabısı ve gelin çiçeği için çok titiz incelemeler yapılır.

gupur dantelli gelinlik modelleri1 Güpür Dantelli Gelinlik Modelleri

Gelinliğin kumaşı Fransız kumaşı, güpür ve dantelden yapılabilmektedir. Gelin adaylarının gelinlik kumaşlarında öncelikli tercihi güpür dantelli gelinliklerden yanadır. Gelinlikte kullanılan danteller birçok farklı kısımlarda kullanılabilir gelinliğin kumaşı dantel olabileceği gibi dantelden duvak yapılabilir veya gelin çiçeğinde dantel süslemeler kullanabilirsiniz. Dantel gelinliğin sadece sırt veya göğüs dekoltesinde kullanılarak çok zarif ve şık bir görüntü elde edilebilir.

gupur dantelli gelinlik modelleri2 Güpür Dantelli Gelinlik Modelleri

gupur dantelli gelinlik modelleri3 Güpür Dantelli Gelinlik Modelleri

Gelinlik modeliniz kabarık veya düz olabilir. Etek boyu kısa veya uzun olabilir bunları belirledikten sonra gelinliğin en dikkat çekici ve güzel kısımlarından biri olan duvağı belirlemeye sıra gelir. Duvakta kullanacağınız sık bir dantelle gelinliğinizin daha şık ve tüm ilgileri üstünüze çekmesini sağlayabilirsiniz. Dantelli duvak boyunun uzun veya kısa olması da gelinlerin zevkine bırakılır. Güzel uzun bir dantel duvak gelinliğinizi daha da gösterişli olmasını sağlar.

gupur dantelli gelinlik modelleri4 Güpür Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantel gelinliklere ayrı bir zarafet katmakta ve gelinliğin daha da şık olasını sağlamaktadır. Dantel kullanılmış gelinlik modellerini hazır modellerden seçebileceğiniz gibi kendi istediğiniz modelde sipariş verebilirsiniz. Gelinlik modeli belirlemek işin en zor kısmı olup modeli belirledikten sonra diğer detaylar gelinlik modeline göre belirlenen kısımlardır.

gupur dantelli gelinlik modelleri5 Güpür Dantelli Gelinlik Modelleri

Güpür dantelli gelinlik fiyatları, normal gelinlik fiyatlarına göre biraz yüksek olabilmektedir. El emeği işçiliğinin fazlalığı bu gelinlik modellerinin fiyatlarını etkilemektedir.

gupur dantelli gelinlik modelleri6 Güpür Dantelli Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçiminde hiç unutulmaması gereken en önemli husus ise vücut özelliklerinize uygun gelinlik seçimidir. En pahalı ve güzel gelinlik bile eğer vücut özelliklerinize uygun değilse üzerinizde güzel durmayacaktır. Bu en önemli husus unutulmadığı sürece güzel bir gelin olacağınıza şüphe yok… Yeter ki siz kendinize güvenin ve nikah ile düğün süresince moralinizi yüksek tutun, her şey çok güzel olacak siz hiç merak etmeyin…

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Her Tarza Uygun Bayan Kemer Modelleri başlıklı makalemizde kemer modelleri, kuru kafa modası ve kuru kafa modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar

  • Güpür Gelinlik Modelleri
  • gelinlik modelleri dantelli
  • güpür gelinlik
  • gpr gelinlik modelleri
  • dantelli gelinlik

Tags: , , , ,

Yorum yapın

Moda, Güzellik, Magazin, Dekorasyon, Sağlık Bilgileri | Bayan.info | Reklamcılık ve Gizlilik | Sitemap | Ping |