Kayak Tatili Kıyafetleri

Kışın ailenizle veya arkadaşlarınızla tatil yapmak istiyorsanız kayak merkezlerine gidebilirsiniz. Kayak merkezlerinde kayak yaparak geçireceğiniz günlerde de şık olmak mümkün.

Bir kayak kıyafeti markası olan ve birçok ünlünün tercih ettiği Moncler Türkiye’deki ilk mağazasını İstinye Park’ta açtı. Kayak yapmaya gitmeden önce mutlaka bu mağazaya uğramalısınız.

Kayak Tatili Kıyafetleri

Tatil tercihiniz kar tatili ise ve kayak merkezine gidecekseniz gitmeden önce koleksiyonlara göz atmanızda fayda var.

Kayak Tatili Kıyafetleri

Blumarine’in kış koleksiyonu bu kışın modası olan neon renkler ve gümüş ağırlıklı.
Kayak tatilinde olmazsa olmazlardan biri moon boot’lar ve apreski stilinizin tamamlayıcıları olacaktır. Tercihinizi Dior’un siyah kürklü modeli ya da Valentino’nun dore zımbalı modelini seçebilirsiniz.

Kayak Tatili Kıyafetleri

Kazak tercihinizi Ralph Lauren’in desenli kazakları olabilir, modeller country tarzı şıklığı tercih edenlerin gözdesi. Klasikten vazgeçmeyenler ise Christopher Kane, Chanel ve Cacharel tasarımları tercih edebilir.

Kayak Tatili Kıyafetleri

Kar tatili sadece kaymaktan ibaret olmayıp kayak sonrası şıklık içinde Burberry Prorsum ve Michael Kors koleksiyonlarından tercih edebilirsiniz.

Kayak Tatili Kıyafetleri

Bu kış kalpak modası geri döndü. Kıyafetinizi kalpak ile tamamlamak isterseniz Temperley London, Simonetta Ravizza, Michael Kors ve Marc Jacobs koleksiyonlarından seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnci Ayakkabı Yeni Sezon Modelleri başlıklı makalemizde bayan ayakkabı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Kayak Tatili Kıyafetlerihttp://www.bayan.info/wp-content/uploads/2013/01/kayak-tatili-kiyafetleri1.jpghttp://www.bayan.info/wp-content/uploads/2013/01/kayak-tatili-kiyafetleri1-150x150.jpgadminModabayan palto modelleri,kazak modelleriKayak Tatili Kıyafetleri Kışın ailenizle veya arkadaşlarınızla tatil yapmak istiyorsanız kayak merkezlerine gidebilirsiniz. Kayak merkezlerinde kayak yaparak geçireceğiniz günlerde de şık olmak mümkün. Bir kayak kıyafeti markası olan ve birçok ünlünün tercih ettiği Moncler Türkiye’deki ilk mağazasını İstinye Park’ta açtı. Kayak yapmaya gitmeden önce mutlaka bu mağazaya uğramalısınız. Tatil tercihiniz kar tatili...Moda, Güzellik, Magazin, Dekorasyon, Sağlık Bilgileri