Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Mango 2013 Kış Koleksiyonu yine bayanların kış trendleri arasında olacak gibi görünüyor. Her tarzda, her bütçeye uygun birbirinden şık kıyafetleri bulabileceğiniz Mango, gerek renk seçenekleri gerek dikiş kalitesiyle, her anlamda diğer markalardan bir adım önde olmayı başarıyor.

Yeni katalog çekimlerinde Kate Moss’ un tanıtmış olduğu Mango 2013 Kış Koleksiyonu, son zamanlarda yeniden trend olan blazer ceketlerle dikkatlerimizi çekmekte. Aynı zamanda şık kaşe kabanlar ve ekoseli pelerinleriyle günümüz modasını yakından takip ettiği görülüyor, ayrıca yeni sezon pantolonları da oldukça iddialı. Boğuk gri-kahve-siyah kış renklerinden bizi kurtaran farklı renk seçeneklerinin olması ise markanın artı yanlarından.

İşte Kate Moss farkıyla Mango 2013 Kış Koleksiyonu:

Bir önceki yazımız olan Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde abiye elbise, abiye elbise modelleri ve abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar

  • mango katalog
Mango 2013 Kış Koleksiyonuhttp://www.bayan.info/wp-content/uploads/2012/12/mango5.jpghttp://www.bayan.info/wp-content/uploads/2012/12/mango5-150x150.jpgadminModamango 2013 kış,mango katalog,mango kış koleksiyonuGeniş bir ürün yelpazesine sahip olan Mango 2013 Kış Koleksiyonu yine bayanların kış trendleri arasında olacak gibi görünüyor. Her tarzda, her bütçeye uygun birbirinden şık kıyafetleri bulabileceğiniz Mango, gerek renk seçenekleri gerek dikiş kalitesiyle, her anlamda diğer markalardan bir adım önde olmayı başarıyor. Yeni katalog çekimlerinde Kate Moss' un tanıtmış...Moda, Güzellik, Magazin, Dekorasyon, Sağlık Bilgileri