1971′ den günümüze kadar havlusu başta olmak üzere nevresim – ev tekstili kategorisinde hayatımıza girmeyi başarabilen marka Özdilek, yeni modelleriyle yine göz doldurmaya devam ediyor. Farklı doğa temaları ve geometrik şekilleri nevresimlerinde kullanan marka, bu sene de evlerimizi renklendirmeye devam edecek gibi gözüküyor. Çeyiz hazırlıklarına devam eden veya nevresim takımını yenilemek isteyen bayanların özellikle dikkatini çekecek yeni Özdilek Nevresim Modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Harika bir yeni ev hediyesi olabileceğini de göz önünde bulundurmanız dostlarınızı sevindirecektir.

İnsan sağlığına zarar verecek maddeler kullanılmadan üretilen Özdilek Nevresim Takımları %100 pamuklu kumaştan üretilir. Elde de yıkayabileceğiniz gibi, makinada 40 dereceye kadar yıkayabilirsiniz. Siz bayan.info takipçileri için birbirinden şık bu nevresim takımı modellerini toparlamaya çalıştık:

Bir önceki yazımız olan Bebek Odası Seçerken Nelere Dikkat Etmeli başlıklı makalemizde bebek odaları, bebek odası ve bebek odası seçerken hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar

  • özdilek nevresim takımları
  • özdilek nevresim
Özdilek Nevresim Modellerihttp://www.bayan.info/wp-content/uploads/2012/12/özdilek15.jpghttp://www.bayan.info/wp-content/uploads/2012/12/özdilek15-150x150.jpgadminDekorasyonözdilek nevresim,özdilek nevresim modelleri,özdilek nevresim takımı,özdilek nevresim takımları çift kişilik1971' den günümüze kadar havlusu başta olmak üzere nevresim - ev tekstili kategorisinde hayatımıza girmeyi başarabilen marka Özdilek, yeni modelleriyle yine göz doldurmaya devam ediyor. Farklı doğa temaları ve geometrik şekilleri nevresimlerinde kullanan marka, bu sene de evlerimizi renklendirmeye devam edecek gibi gözüküyor. Çeyiz hazırlıklarına devam eden veya nevresim...Moda, Güzellik, Magazin, Dekorasyon, Sağlık Bilgileri