Sitemizden güncel olarak çeyiz kampanyaları paylaşılacaktır.Bu konumuzda Schafer Mega Çeyizim kampanyası ile ilgili bilgi vereceğiz.

Schafer, Bizimle evlenirmisiniz sloganı ile yeni bir çeyiz kampanyası başlattı.Bu kampanya ile 196 parça ürüne sahip oluyorsunuz.

Bu kampanya ile, 12 Kişilik Mega Yemek Takımı, 90 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti, 22 Parça Mega Çelik Çeyiz Seti’ne sahip oluyorsunuz.

Kampanya fiyatı 1857 TL yerine 1499 TL‘dir.

196 Parçe Çeyizim Mega çeyizim kampanyası stoklarla sınırlı olup, 31.07.2012 tarihine kadar geçerlidir.

Sitemizden çeyiz ve beyaz eşya kampanyaları paylaşılmaya devam edecektir.Bayan.info farkıyla güncel kampanyaları takip edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Arçelik'ten 100 Çifte Balayı Hediye! başlıklı makalemizde arçelik kampanya 2012, arçelik kampanyaları ve beyaz eşya kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar

  • schafer çeyiz seti
Schafer Mega Çeyizim Kampanyasıhttp://www.bayan.info/wp-content/uploads/2012/04/schafer-ceyiz-kampanyasi-bizimle-evlenirmisin.jpghttp://www.bayan.info/wp-content/uploads/2012/04/schafer-ceyiz-kampanyasi-bizimle-evlenirmisin-150x150.jpgadminAlışverişKampanyalarçeyiz kampanyaları,çeyiz kampanyaları 2012,çeyiz kampanyası,schafer mega çeyizim kampanyasıSitemizden güncel olarak çeyiz kampanyaları paylaşılacaktır.Bu konumuzda Schafer Mega Çeyizim kampanyası ile ilgili bilgi vereceğiz. Schafer, Bizimle evlenirmisiniz sloganı ile yeni bir çeyiz kampanyası başlattı.Bu kampanya ile 196 parça ürüne sahip oluyorsunuz. Bu kampanya ile, 12 Kişilik Mega Yemek Takımı, 90 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti, 22 Parça Mega Çelik Çeyiz...Moda, Güzellik, Magazin, Dekorasyon, Sağlık Bilgileri