Kadınların güzellik için birçok noktada kullandığı vazelin cilt, saçlar ve tırnaklar için faydalıdır. Bu konumuzda sizlere Vazelinin 5 faydasından bahsedeceğiz.

İşte vazelinin 5 Faydası
Sert noktaları yumuşatmak için kullanılır. Çatlamış veya sertleşmiş olan dudaklara, dirseklere, ayak topuklarına sürerek masaj yapmak o bölgelerin yumuşamasını sağlar. Vazelin ile bebek gibi yumuşacık bir cilde sahip olursunuz.

Makyajınızı temizlemek için kullanabilirsiniz. Bir pamuğun üzerine vazelin sürüp göz kaleminizi ve maskaranızı kolayca temizleyebilirsiniz.

Kaşlarınızı ehlileştirmek için kullanılır. Dağınık görünen kaşlarınızı bu görüntüden kurtarabilirsiniz. Kaşların üzerine vazelin sürüp, kaş kalemiyle tarayarak düzgün ve güzel kaşlara kavuşulması sağlayabilirsiniz.

Vazelin ile çatlamış saç uçlarınızı onarabilirsiniz.Vazelini saç uçlarınıza yedirerek sürün. Böylece saç uçlarınız hem elektriklenmekten kurtulur hem de saç uçlarınızın düzgün kalmasını önlemiş olursunuz.

Anında manikür etkisi sağlar. Mercimek büyüklüğündeki vazelini alın ve tırnaklarınıza masaj yaparak sürün. Bu sayede tırnaklarınızın çatlamasını önlemiş olursunuz. Güzel ve şık tırnaklara sahip olursunuz.

Vazelinin faydaları hakkında ilerleyen zamanlarda sitemizde bilgi verilmeye devam edilecektir.

Bir önceki yazımız olan Queen Elizabeth Salyangoz Kremi ve Yorumları başlıklı makalemizde bim salyangoz kremi, bim salyangoz kremi kullananlar ve bim salyangoz kremi yorumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar

  • vazelinin faydaları
  • vazelin
  • vazelinin faydalar
  • vazelinin yze faydalar
  • vazelının faydası
Vazelinin Faydalarıhttp://www.bayan.info/wp-content/uploads/2012/06/vazelinin_faydalari.jpghttp://www.bayan.info/wp-content/uploads/2012/06/vazelinin_faydalari-150x150.jpgadminGüzellikvazelin faydaları,vazelinin faydaları,vazelinin faydaları nelerdirKadınların güzellik için birçok noktada kullandığı vazelin cilt, saçlar ve tırnaklar için faydalıdır. Bu konumuzda sizlere Vazelinin 5 faydasından bahsedeceğiz. İşte vazelinin 5 Faydası Sert noktaları yumuşatmak için kullanılır. Çatlamış veya sertleşmiş olan dudaklara, dirseklere, ayak topuklarına sürerek masaj yapmak o bölgelerin yumuşamasını sağlar. Vazelin ile bebek gibi yumuşacık bir cilde...Moda, Güzellik, Magazin, Dekorasyon, Sağlık Bilgileri