Home / Güzellik / Bayan Kısa Saç Modası

Bayan Kısa Saç Modası

Bayan Kısa Saç Modası

Saç modelleri içersinde bayanların en çok tercih ettiği kısa saç modelleridir. Özellikle yaz sıcaklarında kısa saç modelini çok rahat kullanabilirsiniz. Kısa saç modeli hem bakımının kolay olması hem de modern görüntüsüyle çok tercih edilmektedir. Kısa saçlar sarı, siyah ve kızıl tüm bayan saç renkleri için uygundur. Kısa saç modası geçerliliğini hiçbir zaman kaybetmez, her dönem tercih edilmiştir.

Bayan Kısa Saç Modası

Yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz asimetrik kesimli bir saç modeli kullanabilirsiniz. Oval yüz hatlarına sahipseniz geriye doğru taranmış saç modeli size çok uygundur.

Bayan Kısa Saç Modası

Bayan Kısa Saç Modası

Kulak altı boyda küt kesim bir saç modeli ile çok güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Küt kesim saç modelinde yüzünüz çok açıkta kalacağı için küt kesimli bir kah kül ile saçlarınız daha güzel olacaktır.

Bayan Kısa Saç Modası

Kendinizi enerjik hissetmek isterseniz uçlarını incelttirmeden kestirdiğiniz bir kesim size çok uygundur. Unutmamanız gereken böyle bir kesim için saçlarınızın düz veya hafif dalgalı olması gerekir.

Bayan Kısa Saç Modası

Asimetrik saç kesimini tercih ettiyseniz sprey ve saç fırçası ile saçlarınızı şekillendirmelisiniz. Hafif dalgalı saçlar, asimetrik kesim modeli daha uzun süre korumaktadır.

Bayan Kısa Saç Modası

Kısa saç modellerinin en güzeli asimetrik bir kesim ve yan ayrım bir modeldir. Bu tip bir saç modeli size çok farklı bir hava verecektir. Asimetrik kesim bir saç modeline sahipseniz saçlarınız kıyafet ve makyajınızı geri planda bırakacaktır.

Bayan Kısa Saç Modası

Islak görünümlü saç modeli kullanmak istiyorsanız makyaj yapmanız gerekecektir. Yüzünüz çok uzun ve geniş değilse geriye doğru taranmış ıslak saç modelini kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Kapşonlu Bayan Mont Modelleri

Markalar kışlık ürünlerini piyasaya sürdüler; birbirinden güzel kazaklar, uzun veya kısa hırkalar, montlar, çizme ve …

Bir yorum

  1. Yaz geldi saçlarımı kestirmek istiyorum ama hangi model kestireceğime karar veremedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir