Home / Moda / Bayan Takı Modelleri

Bayan Takı Modelleri

Bayan Takı Modelleri

Kadınlar şık ve güzel görünmek isterler bunun içinde şık bir kıyafeti takılar ve aksesuarlarla tamamlarlar. Bir kıyafetin yanında kullanılan takılar ise küpe, kolye, yüzük, bilezik veya bileklik olabilir. Bunların biri veya birkaçı uyum içersinde çok şık görünmenizi sağlayacaktır.

Bayan Takı Modelleri

Bu yıl takı modellerinde küçük küpeler tercih edilmekte, kolu saran bileklikler ve simgeli yüzükler en çok dikkat çekenleridir.

Bayan Takı Modelleri

Takılarda denizci simgeleri dikkat çekmektedir. Bu denizci simgeleri kolye, küpe, yüzük ve bilekliklerde çok değişik tarzlarda kullanılmıştır.

Bayan Takı Modelleri

Bu yıl kıyafetlerde ve takılarda da kuru kafa modeller bulunmaktadır. Bu kurukafaya bazen yüzükler, bazen küpe ve kolyelerde rastlamaktayız. Diğer dikkat çekici takı modeli ise kulağı saran küpe modelleridir.

Bayan Takı Modelleri

Zımbalı modelleri elbise, ayakkabı ve kazaklarınızda kullanmak istemezseniz zımbalı bir kolye veya bileklikle bu modayı takip edebilirsiniz. Çok şık zımbalı kolye ve bileklik modelleri dikkat çekmektedir.

Bayan Takı Modelleri

Düz bir elbise veya bisiklet yaka bir kazağınızı şık göstermek isterseniz tüylü ve taşlı yakalar kullanarak kıyafetinize renk katabilirsiniz.

Bayan Takı Modelleri

Elbiseleri tamamlayan ve en dikkat çeken takılardan biri olan kolyelerde çeşitli modelleri ile dikkat çekmektedir. Takılar çok çeşitli model ve tarzlarda bayanların beğenilerine sunulmaktadır. Bu modeller arasından size ve kıyafetinize uyacak modeli belirlemek sizlerin zevkine kalmış.

İlginizi Çekebilir

Kapşonlu Bayan Mont Modelleri

Markalar kışlık ürünlerini piyasaya sürdüler; birbirinden güzel kazaklar, uzun veya kısa hırkalar, montlar, çizme ve …

Bir yorum

  1. Kurukafa kolye güzelmiş fiyatı ne kadar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir