Home / Magazin / Beren Saat’in Yeni Dizisi : İntikam

Beren Saat’in Yeni Dizisi : İntikam

Türkiye’ nin Yıldızları adlı yarışma programında ikinci olan fakat halkın gönlünde birinciliğe yükselerek bir anda yıldızı parlayan Beren Saat, yepyeni dizisiyle ekranlara geliyor. Aşka Sürgün, Hatırla Sevgili, Aşk – ı Memnu, Fatmagül’ ün Suçu Ne gibi ilgiyle izlenen yapımlara imza atan ünlü oyuncu; yeni dizisi İntikam ile de yine çok konuşulacağa benziyor.

Amerika’ da rating rekorları kıran Revenge adlı dizinin Türkiye’ deki uyarlaması olacak olan İntikam dizisinde Beren Saat’ i ‘Efsun’ karakteri ile izleyeceğiz. Dizide ‘Efsun’ un babası uğradığı iftira sonucunda hapse atılır ve öldürülür. ‘Efsun’ 17 yıl sonra olayların yaşandığı yere geri döner ve düşman ailenin oğlunu kendine aşık eder. Kusursuz bir plan hazırlayarak herkesten intikamını alır. Yeni dizisi için sıkı bir kampa giren Beren Saat, ‘Efsun’ rolü için savunma sporları ve karate dersleri almaya başladı. Berkun Oya tarafından yazılan dizinin yönetmenliğini Mesude Eraslan üstlenmekte. ..

Ocak ayından itibaren ekranlara gelecek olan İntikam, perşembe günleri Kanal D’ de yayınlanacak. Dizide Beren Saat’ in erkek oyuncu partneri Mert Fırat olacak. Nejat İşler ve Engin Hepileri’ nin yanı sıra Arzu Gamze Kılınç ve Hakan Toprak’ ın da kadroya dahil olduğu belli oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir