Home / Moda / Çiçekli Pantolon Modelleri

Çiçekli Pantolon Modelleri

Pantolonlarda en çok tercih edilen düz renk ve sade modeller olmaktadır. Fakat yazın güzel ve cıvıl cıvıl olmak isteyenler çiçek desenli pantolonlar seçebilirler. Bütün kış giydiğiniz düz ve iç karartıcı renklerdeki pantolonlarınızdan sonra silkelenip, canlanmak için çiçekli pantolon modelleri seçmek doğru bir tercih olacaktır. Pantolonlarda dar paça, bol paça, dar kesim veya bol kesim olması sizin zevkinize ve tercihinize kalmış bir durum.

Çiçekli Pantolon Modelleri
Çiçekli Pantolon Modelleri

Çiçekli Pantolon Modelleri

Bu yaz rengarenk çiçekli pantolonlar giyerek yazın coşkusu ve enerjisini yakalayabilirsiniz. Pantolonunuz birkaç renkten oluşursa onu kombinlerken tek renk bir üst tercih etmelisiniz. Pantolonunuz birçok renk içeriyorsa üst olarak da içinde bulunan renklerden birçok üst alabilirsiniz. Böylelikle bir pantolonu birkaç farklı üstle birlikte kullanabilirsiniz.

Birçok renkten ve çiçek desenlerinden oluşan pantolonun üstünüzdeki en dikkat çekici parça olması için üzerinize giyeceğiniz bluzlarınızın tek renk ve pantolon ile uyum sağlayacak bir renk olması gerekmektedir. Kıyafetinizi tamamlayıcı olarak takılarda sade modelleri ve soft tonlarda makyajı tercih etmelisiniz. Çiçekli desenli pantolonunuzu gündüz kullanacaksanız sade ve kıyafetinizle uyumlu renkte babet tercih edebilirsiniz. Desenli pantolonla biraz şık ve ilgi çekici olmak istiyorsanız sivri burun, topuklu bir ayakkabı tercih etmelisiniz.

Bu yazda önceki yazlarda olduğu gibi cıvıl cıvıl renkler, uçuş uçuş elbiseler, rahat sandalet ve babetler, farklı ojeler, çiçek desenli pantolonlar çok dikkat çekmektedir.

Kıyafetlerinizde seçeceğiniz çiçekli, rengarenk pantolonlar ile sizde yaşam enerjinizi arttırabilir ve kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Kapşonlu Bayan Mont Modelleri

Markalar kışlık ürünlerini piyasaya sürdüler; birbirinden güzel kazaklar, uzun veya kısa hırkalar, montlar, çizme ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir