Home / İlişkiler / Evlilik / Erkeklerin Beden Dili

Erkeklerin Beden Dili

Erkeklerin Beden Dili çoğu bayanın önemsemediği bir konudur. Ne var ki, bu hayati bilgi sayesinde aşk hayatınızda mutluluğu yakalamanız oldukça kolay.

Erkekler bizim gibi duygusal düşünmedikleri için, çoğunlukla analitik ve düz mantıkla düşünürler. Dolayısıyla içi dışı bir olurlar, beden diliyle düşüncelerini anında ele verirler. Eğer sizde hoşlandığınız kişinin size davranışlarıyla ne demek istediğini merak ediyorsanız, Erkeklerin Beden Dilinden yararlanarak ona en doğru mesajı vermelisiniz.

Öncelikle bir erkek hoşlandığı bayana karşı her zaman kusursuz ve karizmatik görünmeye çalışır. Örneğin sizin yanınızdayken göğsünü dışarı çıkarıp, karnını içeri çekerek size fazladan hoş görünmeye çalışıyorsa ve sizinle konuşurken gözlerinize uzun süre bakamıyorsa; bu sizden hoşlandığını, sizden çekindiğini ve kendisini beğenmeyeceğinizden korkması anlamına gelmekte.

Aynı şekilde bir erkek size aşıksa, kesinlikle size fiziksel olarak temas etmeye çalışacaktır. Bu şekilde yaparak, sizi kendisine duygusal olarak yakın mesafede tutma çabası içine girer. Konuşurken omzunuza veya kolunuza dokunuyorsa sizinle samimi olmak istiyordur.

Sizle konuşurken gözlerini sürekli kırpıştırıyorsa, yani gözleri ve kendisi de genel anlamda huzursuzsa bu size karşı boş olmadığının en önemli işaretidir. Çünkü sizin yanınızda aşırı heyacanlıdır ve sürekli sizin yanınızda aptalca bir hareket yapmaktan dolayı endişelidir.

Tabii ki de seven erkek kıskanır da. Eğer size başka bir erkek gerçekten ama gerçekten masumane arkadaşça dahi davransa, aşık erkek bunu dahi kıskanır ve o kişiyi sizin yanınızda ezmeye çalışır. Onu vasıfsız, kendisini kusursuz göstermek için elinden geleni yapar. Bu davranışı da onun sizi sevdiğinin en büyük kanıtıdır.

Unutmayın ki kıskanmayan erkek yoktur. Sizin sadece sevgiliniz değil en iyi arkadaşınız da olmak ister, her şeyiniz olmak da ister. Bir erkek asla az ile yetinmez, tamamına sahip olmak ister. Bu yüzden sizin çevrenizde masumane arkadaş olarak dahi hiç bir başka erkeği barındırmaz. Umarız ki, bu bilgilerle aşk hayatınıza olumlu bir yön verebilir ve her anlamda mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Aşksız kalmamanız dileğiyle…

 

İlginizi Çekebilir

Vücut Tipine Göre Gelinlik Modelleri

Vücut Tipine Göre Gelinlik Modelleri Bayanlar için nikah ve düğün törenlerinde güzel görünmek çok önemlidir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir