Home / Dekorasyon / Ev Dekorasyonunda Porselen Ürün Kullanımı

Ev Dekorasyonunda Porselen Ürün Kullanımı

Ev Dekorasyonunda Porselen Ürün Kullanımı

Evinizin dekorasyonu ister klasik olsun ister modern olsun porselen objelerle evinizin dekorasyonuna katkı sağlayabilirsiniz. Ev dekorasyonunda kullanılan porselen ürünler birden fazla parçadan oluşan bir set olarak kullanılabileceği gibi, vazo ya da biblo gibi tek parça olarak da kullanılmaktadır. Bunun dışında şık porselen abajurlar dekoratif ürün olarak evlerin muhtelif yerlerinde değerlendirilmektedir. Porselen objelerde antikaların görsel etkilerini verecek kadar idealı ve ekonomik objeler kullanarak evinizin dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz. Çin porselenlerini aratmayacak güzellikte ve kalitede yerli porselen ürünler bulabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Porselen Ürün Kullanımı

Yemek takımlarında da çok şık, zarif ve kaliteli porselen yemek takımları seçenekleri yerli porselen üreticileri tarafından sunulmaktadır.

Ev Dekorasyonunda Porselen Ürün Kullanımı

Çin porselenine aratmayacak kalite ve şıklıkta yerli porselen ürünleri çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Evinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz. Mavi beyaz porselenler ülkemizde çok yaygın olarak kullanılmakta olup yerli porselen markaları yüksek kalitede bu porselenlerden üretmektedirler.

Ev Dekorasyonunda Porselen Ürün Kullanımı

Salonunuz dışında antrede kullanacağınız birkaç porselen obje ile bu bölümlerinde evin bir parçası olmasını sağlayabilirsiniz. Antrede ahşap bir sehpa üzerine koyacağınız porselen biblo ve vazolar antrenize zenginlik katacaktır.

Ev Dekorasyonunda Porselen Ürün Kullanımı

Evinizin kullanılmayan köşeleri varsa bu bölümler yine küçük bir sehpa veya komodin üzerine konulacak porselen vazo ve biblolarla değerlendirilebilir. Bu tip kullanılmayan köşelere konulacak büyük boy bir porselen vazo çok şık bir görünüm verecektir.

Ev Dekorasyonunda Porselen Ürün Kullanımı

Benzer özelliklere sahip tabak, vazo, biblo benzeri porselenleri koleksiyoncu mantığıyla evinizin uygun bir bölümünde sergilemek de evinize dekoratif zenginlik katacaktır. Dolap köşelerinde aile büyüklerinden yadigar kalmış eski porselenleriniz varsa bu tür bir değerlendirme için çok uygun olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Özdilek Nevresim Modelleri

1971′ den günümüze kadar havlusu başta olmak üzere nevresim – ev tekstili kategorisinde hayatımıza girmeyi …

3 Yorumlar

  1. Annemde çok güzel porselen biblolar var ama bana vermiyor.:)

  2. Antika porselenler salonı çok güzel gösteriyor.

  3. Çin porselenine aratmayacak kalite ve şıklıkta yerli porselen ürünleri çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir