Home / Anne-Bebek / Hamile Kıyafeti Seçimi Nasıl Yapılır?

Hamile Kıyafeti Seçimi Nasıl Yapılır?

Hamilelik vücudunuzda ve ruh halinizde birçok değişikliğin olduğu bir dönem ve bu dönemde kıyafetlerinizi size özel tasarlanmış hamile giyim eşyaları arasından seçmeniz gerekecek. Hamile kıyafeti seçimi yaparken keten ve pamuklu gibi doğal kumaşlardan yapılmış parçaları tercih etmelisiniz. Viskon, polyester gibi yapay kumaşlardan yapılmış hamile elbiseleri vücudunuzu kaşındırıp tahriş edebilir, çünkü gebelik sürecinde derinizin hassasiyeti de artacaktır.

Hamile Kıyafeti Seçimi Nasıl Yapılır?
Hamile Kıyafeti Seçimi Nasıl Yapılır?

Hamile Kıyafeti Seçimi Nasıl Yapılır?

Satın alacağınız kıyafetlerin gardırobunuzdaki parçalarla kombinlenebilecek şeyler olmasına da dikkat etmelisiniz. Bol kesim bluzlarınız varsa bunlar sizi uzun süre idare edebilir; bu durumda onların altına yakışacak birkaç pantolon veya etek almanız yeterli olur. Bir kerede bir sürü hamile kıyafeti almaktan kaçınmalısınız çünkü ilerleyen zamanlarda ne kadar kilo alacağınız belli olmaz. Kilolarınız arttıkça, karnınız büyüdükçe yeni biçiminize uygun kıyafetler almak için küçük alışverişler yapmanız daha doğru olur.

Hamile kıyafetlerinizi nereden satın alacağınıza karar vermeden önce online hamile kıyafeti satışı yapan mağazaları internetten inceleyebilir, indirimli hamile kıyafeti satışlarını takip edebilirsiniz. Uygun hamile elbise modellerini seçtikten sonra mağazadan deneme yaparak satın almanız daha doğru olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Anne Baba ve Çocuk İletişimi

Anne – baba – çocuk iletişiminin, çocuğun tüm gelişimleri (fîzikse, psikomotor, zihin, dil, sosyal, duygusal) …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir