Home / Güzellik / Hangi Oje Çeşidi Tercih Edilmeli?

Hangi Oje Çeşidi Tercih Edilmeli?

Hangi Oje Çeşidi Tercih Edilmeli?

Bayanların güzelliklerini ve bakımlılıklarını gösteren elleridir. Eller kadının yaşını gösteren kısımlarıdır. Ev işi yaparken bayanların elleri deterjan ve sudan yıpranır. Soğuk ve sıcak hava da ellerin yıpranmasına neden olmaktadır. Bakımlı bir ele sahip olmak için ellerinizin kaybettiği nemi kazandırmalısınız bunun için size uygun el kremini kullanmalısınız.

Hangi Oje Çeşidi Tercih Edilmeli?

Ellerinizin sağlıklı görünmesini sağladıktan sonra güzel görünmesi için en az iki haftada bir manikür yaptırmalısınız. Bakımlı eller çok dikkat çekicidir. El bakımına önem veren bayanlar değişik renklerde oje kullanarak canlı ve güzel eller elde edebilirler.

Son yıllarda oje çeşitleri içinde en dikkat çekici olan mat oje çeşitleridir. Değişik renklerde mat oje çeşitleri bulunmaktadır. Mat oje fiyatları diğer oje modellerinden biraz daha fazladır. Elinizde birçok mat olmayan oje varsa ve siz ojenizin mat görünmesini istiyorsanız matlaştırıcı ojeler de satılmaktadır. Ojeyi tırnağınıza sürdükten sonra matlaştırıcı ojeyi üstüne sürerek mat oje elde edebilirsiniz. Matlaştırıcı oje tırnağın üstünde bir tabaka halinde durur ve altına sürmüş olduğunuz ojeyi mat gösterir.

Mat ojeler diğer ojeler kadar dayanıklı olmayıp çabuk yıpranmaktadır. Ayrıca normal oje üstüne sürülen matlaştırıcı oje ojenizin dayanıklılığını arttıracaktır.
Mat ojenin de matlaştırıcı ojenin de farklı avantajları ve özellikleri vardır. Mat oje modası daha uzun yıllar devam edecek gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Saç Boyalarında Alerji Riski

Kadınlar kendilerini mutsuz hissettiklerinde ve hayatlarında değişiklik yapmak istediklerinde en çok saçlarında değişiklik yaparlar. Saçlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir