Home / Moda / Kayak Kıyafeti Modası

Kayak Kıyafeti Modası

Kış ayına girmemizle birlikte kayak merkezlerine olan ilgi arttı. Özellikle yarı yıl tatilinde kayak merkezlerine daha fazla talep olmaktadır. Kayak merkezlerine giden bayan kayakçılar kadar erkek kayakçılar da modayı yakından takip ediyorlar ve kayak merkezleri adeta podyuma dönüştürüyorlar.

Kayak Kıyafeti Modası

Kayak Kıyafeti Modası

Kayak kıyafeti modasında lüks markaların başında Spyder, Bogner ve Moncler gelmektedir.
Moncler şık tasarımları ve kayak aksesuarları ile kayak modasına yön veren markalardan biridir. Gösterişli kıyafetleri seven bayanların ilk tercihi olan Moncler’in montları ve botları bu yıl da çok şık. Kayak merkezinin en şıkları arasında olmak isteyenler markanın birçok şık modellerinden birini tercih edebilirler. Marka modellerinde taş, parlak kumaş ve kürk kullanmaktadır. Moncler çok şık tasarımları tüketicilerin beğenilerine sunmaktadır.

Kayak Kıyafeti Modası

Kayak Kıyafeti Modası

Bogner markasıda renkli kayak montları ile ince detaylara sahip modeller üretmektedir. Kapüşonlarda kullanılan kürkler ile çok şık montlar bayanların beğenisine sunulmuştur. Markanın kayak pantolonları ise çok şık ve farklı. Kayak pantolonlarında kapitone, jean ve desenli kumaşlar kullanılmıştır. Ayrıca kayak pantolonlarında leopar desenli olanlarda çok dikkat çekici ve şık.

Kayak Kıyafeti Modası

Kayak Kıyafeti Modası

Bu yıl Spyder markasının montlarında fosforlu renkler kullanılmış. Spyder kayak yaparken spor tarzda giyinmeyi sevenlerin tercih ettiği bir markadır. Spyder markasının modelleri kayak merkezlerinde şık ve spor olmak isteyenlerin ilk tercih ettiği markalardan biridir.

Kayak Kıyafeti Modası

Kayak Kıyafeti Modası

Lüks markalardan kayak ürünleri alırken birbirleri ile uyumlu ürünler almaya dikkat edilmelidir. Giyimde bir tarz yaratmak istiyorsanız önemli olan markalı ürünü alıp giymek değildir. Siz kendi tarzınızı yaratmak istiyorsanız tercih ettiğiniz ürünlerin birbirleri ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Uyumsuz bir kombinasyonda giyilen ürünler marka olsa dahi şık görünmeyecektir bu unutulmaması gereken bir konudur.

İlginizi Çekebilir

Kapşonlu Bayan Mont Modelleri

Markalar kışlık ürünlerini piyasaya sürdüler; birbirinden güzel kazaklar, uzun veya kısa hırkalar, montlar, çizme ve …

Bir yorum

  1. şubat tatilinde giymek için güzel kar kıyafetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir