Home / Astroloji / Koç Burcunun Uyumlu Olduğu Burçlar

Koç Burcunun Uyumlu Olduğu Burçlar

KOÇ BURCU

Koç Burcunun Uyumunda Koç Burcu ile Koç Burcunun ilişkisine bakıldığında; her şeyden önce ben dememeyi başarırsanız çok uyumlu ve enerjik bir çift olabilirsiniz. Koçların sahip olduğu önemli ve büyük fikirler ile iki Koç Burcu insanın dünyayı değiştirmesi o kadar da imkansız değil. Fakat unutmayın ki kafa kafaya tokuşup kavga eden iki koç ne kadar tehlikeliyse, kavga eden iki Koç Burcu insanı da o kadar tehlikelidir. Kavgalardan kaçınıp aşkınıza odaklanmanız gereklidir. Böyle yaparsanız birlikte çok eğlenebilirsiniz.

Koç Burcu ile Boğa burcu; birbirini dengeleyici çift olabilir. Aceleci Koç Burcu ile temkinli Boğa Burcu aşıkları birbirlerinin eksik yönlerini kapatarak son derece başarılı bir çift olabilir. Koç burcu ne kadar sinirlenirse Boğa Burcu o kadar sabırlıdır. Yemek yapmayı ve yemeyi çok seven Boğa Burcu insanı, kalbinize giden yolu çoktan bilmektedir.

Koç Burcu ile İkizler Burcu; birbirlerine çok uygundur. Konuşkan ve neşeli İkizler Burcu sempatik tavırlarıyla hemen ilginizi çekmiş olsa da, sizin ilişkide lider olmanızı sorun yapmazsa sorunsuz bir şekilde anlaşabilirsiniz.

Koç Burcu ile Yengeç Burcu; farklılıkları aşabilirse çok mutlu olacaklardır. Sahnelerde olan Koç Burcu ve evinin güvenli ortamında aileye düşkün Yengeç Burcu o kadar da imkansız değildir. Sonuçta Yengeçler gösterişli ve asil insanları beğenirler, sizin cazibenizden çok da uzak kalamayacaklardır.

Koç Burcu ile Aslan Burcu; birbirlerinin ruh eşi gibidir. Gururlu ve romantik Aslan Burcunda kendinizi görüyor gibi olacaksınız. Koç Burcunun Uyumlu Olduğu Burçlar arasında belki de en uyumlusudur Aslan Burcu.

Koç Burcu ile Başak Burcu; iyi niyet ve sabır isteyen bir ilişkidir. Her ne kadar zıt olsanız da imkansız diye bir şey yoktur.

Koç Burcu ile Terazi Burcu; Terazilerin dengeleyici ve zarif davranışlarıyla sizi etkileyebilir ama eğer onu rakip olarak görürseniz işler zorlaşacaktır.

Koç Burcu ile Akrep Burcu; Akreplerin hırsı ve tutkusunun esiri olan bir aşkı ortaya çıkarır. Akrep Burcu insanına aşıksınızdır ve yapacak birşey de yoktur. Ne var ki sevdiğine sadaketle ve aşkla bağlı olan Akrep Burcu, sizin gibi bir çapkını eve nasıl bağlar, orası merak konusudur : ) Onların hislerini incitmemeniz tavsiye olunur çünkü Akreplerin intikamı korkunç olabilir.

Koç Burcu ile Yay Burcu; aklı bir karış havada gezen yaylara seve seve liderlik yapmanız sayesinde son derece uyumludur. Havai ve yönlendirilmesi gereken Yayları dizginlerken dikkatli olmanız gerekli çünkü Yay Burcu insanı özgürlüğüne hayatı pahasına düşkündür. Yine de güvenilir, dürüst ve sadık Yaylar size asla ihanet etmez. Suyun girdiğ kabın şeklini alması kadar uyumlu olan Yaylar, size ihtiyacınız olan herşeyi verecektir.

Koç Burcu ile Oğlak Burcu; anlaşmaları biraz zor bir ikilidir. Kibirli ve her daim ciddi olan Oğlak Burcu insanı size fazlasıyla sıkıcı gelecektir. Yine de sizi zekalarıyla etkileyebilirler. Oğlak Burçları elini attığı her konuda başarılıdırlar, çünkü disiplinli, kuralcı ve otoriterdirler.

Koç Burcu ile Kova Burcu; birbirleri için yaratılmıştır adeta. Asi ve kural tanımaz Kova Burcu tam sizin ruhunuza hitab eder. Zekası uç sınırlarda olan Kovalar sizi süprizleriyle her an şaşırtmaya hazırdır, bu da sizin mutlu olmanız için yeterlidir.

Koç Burcu ile Balık Burcu; her ne kadar anlaşsa da sizin için yeterli olmayabilir. Melankolik Balık Burcu kimi zaman sizi sıksa da, sevdiği kişiyi kendinden bile daha çok sevmesi ve hiç bir zaman lider olmaya yanaşmaması sizi cezbedebilir. Yanlız Balıklara karşı oldukça dikkatli davranmalısınız, zira o kadar hassaslardır ki sizin tahmin bile etmediğiniz bir konu da kırılmış olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir