Home / Güzellik / Queen Elizabeth Salyangoz Kremi ve Yorumları

Queen Elizabeth Salyangoz Kremi ve Yorumları

Bu konumuzda Queen Elizabeth Salyangoz Kremi hakkında detaylı bilgi ve ürünü kullananların yapacağı yorumları bulabilirsiniz.Sizlerde Queen Elizabeth Salyangoz Kremi hakkında yorumlarınızı yapabilir veya ürünle ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

Queen Elizabeth Salyangoz Kremi kullananlar konu altında ürünle ilgili yorumlarınızı bayan.info farkıyla bu konu altından yapabilirsiniz.

Queen Elizabeth Salyangoz Kremi Bim Marketleri’nde satılmaktadır.Bim Marketlerinden satın alabilirsiniz.

Queen Elizabeth Salyangoz Kremi Etkileri

Kırışıklıkların ve çizgilerin görünümünü azaltmaya
Sivilce ve cilt lekelerini düzeltmeye
Ciltte pürüzsüz bir görünüm sağlamaya
Yaşlanmadan dolayı oluşan ton farklılıklarını gidermeye
Solgun ciltlerin ışıltı kazanmasına
Geniş gözenekleri ve siyah noktaları gidermeye
Kuru ciltleri yoğun bir şekilde nemlendirmeye ve
Cilt çatlaklarını gidermeye yardımcı olur.

Queen Elizabeth Salyangoz Kremi Kullanımı

Temizlenmiş cilde ince bir tabaka halinde,tamamen emilene kadar masaj şeklinde uygulanmalıdır.Gece ve Gündüz kullanılabilir.

Queen Elizabeth Salyangoz Kremi İçeriği

D.water, Paraffinum Liquidum, Cetyl Stearyl Alcohol, Cetereath 25, Octyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Allantoin, Glycerin Pharma, Cetac Cetriminum Chlorid, Glyceril Mono Stearate, Perfume, Dimeticon, Fenonip, Vitamin E, D-pantene, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate,Citric Acid, Edta.

Uyarılar

Queen Elizabeth Salyangoz Kremi‘ni kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz.Ürünü serin ve kuru bir yerde saklayınız.

Aynı firmaya ait Queen Elizabeth Anti-Aging Etkili Salyangoz Kremi’nden başka Salyangoz Özlü Göz Çevresi Kremi , Ozonlanmış Zeytinyağı Kremi,Doğal Güzellik Sabunları, Tüy Azaltıcı Krem ve Ozonlanmış Zeytinyağı ürünleri bulunmaktadır.İlerleyen zamanlarda bu ürünlerle ilgili detaylı bilgilere bayan.info farkıyla yine sitemizde yer verilecektir.

İlginizi Çekebilir

Saç Boyalarında Alerji Riski

Kadınlar kendilerini mutsuz hissettiklerinde ve hayatlarında değişiklik yapmak istediklerinde en çok saçlarında değişiklik yaparlar. Saçlarının …

2 Yorumlar

  1. Bim’den alıp kullanıyordum çok memnundum ucuz fiyatıyla pahalı kremlerin yerini almıştı ama şimdi Bim’de satılmıyor aynı fiyata nerden alabilirim?

  2. salyangoz kremi kullananlar memnunmu acaba tavsiye ederemisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir