Home / Moda / Son Moda Etek Modelleri

Son Moda Etek Modelleri

Son Moda Etek Modelleri

Günümüzde bayanlar işyerinde veya bir davete katıldıklarında şık ve çekici görünmek için etek tercih etmektedirler. Son birkaç yıldır en dikkat çekici etek modeli kalem etekler. Kalem etek modelleriyle vücut hatları belirgin ve zarif görünmektedir. Kadınsılığın öne çıktığı zarif bir etek modelidir. Kalem etek modelini işyerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi şık bir davette de bu model bir etek seçebilirsiniz.

Son Moda Etek Modelleri

Son Moda Etek Modelleri

Ayrıca kullanım rahatlığı ve basenli kadınların basenlerini kapatmalarını sağlayan bir etek modeli de pileli etekler. Pileli etekler de bu yılın moda modellerinden olup şıklık ve rahatlık bu modellerde bir arada.

Son Moda Etek Modelleri

Son Moda Etek Modelleri

Ekose eteklerin modası hiçbir zaman geçmez. Şık bir ayakkabı ve çanta ile kombinleyeceğiniz ekose elbise sizi modern ve zarif gösterecektir. Yazlık etek modellerinde ise, yaz aylarında genellikle spor modeller tercih edilmektedir. Özellikle tatil yörelerinde rahat ve spor etek modelleri rahat olmaları nedeniyle ön plana çıkmaktadır.

Son Moda Etek Modelleri

Son Moda Etek Modelleri

Bayan modasının  vazgeçilmez etek modellerinden uzun ve mini etekler de her zaman kullanımda ve popülerliğini korumaktadır. Etek seçiminde vücut yapınıza uygun modeller seçerseniz hem şık hem de seksi olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Kapşonlu Bayan Mont Modelleri

Markalar kışlık ürünlerini piyasaya sürdüler; birbirinden güzel kazaklar, uzun veya kısa hırkalar, montlar, çizme ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir