Home / Güzellik / Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Kadınların genelde vücutlarında beğenmedikleri tarafları ve fazlalıkları vardır. Bunun için vücutlarını iyi tanımalı ve ona göre kıyafet tercih etmeliler. Kadınlar olduklarından daha zayıf ve güzel görünmek isterler bunu için bir kaç küçük hile ile daha zayıf görünmeleri mümkündür.

Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Kıyafet tercih ederken yapılan en büyük yanlışlardan biri kadınların fazlalıklarını saklamak için olduğundan daha büyük beden tercih etmeleridir. Büyük beden kıyafet giymek veya küçük beden kıyafet tercih etmek vücutlarındaki fazlalıkların daha çok öne çıkmasına neden olmaktadır. Onun için kıyafet seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus ne bir beden büyük ne de bir beden küçük olanın tercih edilmesi olmalıdır. Kişi bedenine uygun kıyafeti seçmelidir.

Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?
Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Zayıf görünmek için giyilmesi gerekenler

Tercih edilen kıyafetle birlikte içine giyilen çamaşırda çok önemlidir. Doğru iç çamaşırı giymemek bayanların en çok yaptığı hatalardan biridir. Kullanılan sütyen göğüsü bastırmamalı ve sırt lastiğinin bedeni sıkmaması gerekmektedir.

Çok büyük desenli kıyafetler kişinin olduğundan daha hantal görünmesine neden olmaktadır. Büyük beden giyen bayanların kalın kumaşlı kıyafetler giymemesi gerekmektedir. Kalın kumaş kıyafetler kişiyi olduğundan daha kilolu gösterir. Dökümlü kumaş tercih etmek kilolu bayanlar için çok iyi bir tercih olacaktır.

Bayanlar beden yapılarına uygun kıyafet seçerek olduklarından zayıf ve uzun görüne bilir ve etraflarındaki kişilerin dikkatini çekebilirler.

Kiloluysanız ve basenleriniz genişse tunik tercih edebilirsiniz. Kilolu bayanlar pantolon seçerken desensiz, koyu renk ve boyuna çizgili modelleri tercih etmelidir. Boyuna çizgili pantolonlar kilolu bayanları olduğunuzdan uzun ve zayıf gösterir.

Topuklu ayakkabı giyerek daha uzun ve zayıf görünebilirsiniz. İnce topuklu ayakkabılarda rahat edemiyorsanız platform topukluları kullanabilirsiniz. Topuklu ayakkabı bacak boyunuzu uzun gösterir ve sizi daha ince gösterir.

Bir önceki yazımız olan Vücut Yapısına Göre Kıyafet Seçimi başlıklı makalemizde elbise seçimi ve kıyafet seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar

  • zayıf görünmek için nasıl giyinmeli
  • denize giderken nasıl giyinmeli
  • hafif gobekli hanimlar nasil giyinmeli
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1829 DWCg5UZqzh337RP4jBZIA-gU92sWLIiiibgT6ksK7yky5CEpBnHu6aQK_SCNAH8U f5ae0dbcb95ab413d554dbc2a67fdf2394d0a7aa&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1831 i3JpUXR7SSKhKSlkmgh8Z3OzplLgg5ca02thvMSCEe5JVa3PlBq0N9fo4TAz40tb 767dab987267f7db609942dcd5a3fd228be268e8&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

İlginizi Çekebilir

Saç Boyalarında Alerji Riski

Kadınlar kendilerini mutsuz hissettiklerinde ve hayatlarında değişiklik yapmak istediklerinde en çok saçlarında değişiklik yaparlar. Saçlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir