Home / Moda / Zımbalı Ayakkabı Modelleri

Zımbalı Ayakkabı Modelleri

Zımbalı Ayakkabı Modelleri

Bu yıl cekette, ayakkabıda, taytta, çizmede kısaca tüm giysilerde zımbalı modeller moda. İlk başlarda gözünüze biraz itici gelmiş olabilir ama o kadar şık modeller bulunmaktaki onları görünce fikriniz değişecektir.

Zımbalı Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı ve giysilerdeki zımbalara çivi, spike gibi isimler verilmektedir. Önceleri sadece ayakkabılarda görünen zımba modeli birçok giysi ve aksesuarda karşımıza çıkmaktadır.

Zımbalı Ayakkabı Modelleri

Zımbalarla birlikte kuru kafalarda çok farklı modellerde tüm kıyafetlerde rastlamaktayız. Kuru kafa modelleri de şirin tasarımlıları ile çok şık ve güzel görünmektedir. Küçük aksesuar veya takılarda kuru kafa modelleri kullanabilirsiniz. Zımbalı tayt veya mont modellerini kuru kafa objeli takılarla birlikte kullanabilirsiniz. Zımbalı ayakkabınıza uyumlu bir kıyafetle çok şık ve modern görüneceğinize şüpheniz olmasın.

Zımbalı Ayakkabı Modelleri

Zımbalı ayakkabı modelleri daha çok spor giyime uyar gibi düşünebilirsiniz fakat çok şık topuklu ve zımbalı ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Siz ön yargılı olmayın ve zımbalı model bir ayakkabı deneyin çok beğeneceksiniz. Bunun dışında zımbalı spor ayakkabı modelleri ve hatta zımbalı sandalet ve terlik modelleri de çokça rağbet görüyor.

Zımbalı Ayakkabı Modelleri

Zımbalı ayakkabılar değişik renk ve modelde birçok ayakkabı mağazasında bulabilirsiniz. Sadece spor günlük kıyafetle değil abiye kıyafetle de şık ve zarif zımbalı ayakkabı giyebilirsiniz.

Zımbalı Ayakkabı Modelleri

Bu yılın bayan modası olan ve severek aldığınız zımbalı ayakkabı ve botlarınızdan kolay vazgeçemezsiniz çünkü çok şık. Birçok kişi tarafından çok beğenilen ve sevilen zımbalı modelleri önümüzdeki yıllarda kıyafet, ayakkabı ve aksesuarlarımızda kullanmaya devam edeceğiz gibi görünüyor. Tabii modacıların bize ne gibi sürprizler hazırladığını henüz bilmiyoruz.

İlginizi Çekebilir

Kapşonlu Bayan Mont Modelleri

Markalar kışlık ürünlerini piyasaya sürdüler; birbirinden güzel kazaklar, uzun veya kısa hırkalar, montlar, çizme ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir